bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2012
  • wyświetleń: 1734

Kradzieże na kąpieliskach

Przed nami okres słonecznych i ciepłych czego wszystkim życzymy wakacji, wielu z nas spędzi go wypoczywając nad wodą. Odpoczywając powinniśmy pamiętać o właściwym zabezpieczeniu posiadanych, wartościowych przedmiotów. Pochłonięci zabawą zapominamy niestety o tym, że naszą nieuwagę mogą wykorzystać złodzieje. Dlatego policja apeluje o ostrożność.

Złodzieje korzystając z nieuwagi i beztroski wypoczywających mają ułatwione zadanie. Giną pieniądze, dokumenty, telefony komórkowe i inne pozostawione wartościowe przedmioty. Często na kąpieliskach miejskich odnotowujemy kradzieże breloków z numerem szafki w przechowalni, po jego okazaniu pracownikowi szatni sprawcy wchodzą w posiadanie nie tylko garderoby pokrzywdzonych ale także kluczy do ich samochodów czy też kluczy do mieszkań.

Dlatego też policja prosi o ostrożność. Podczas pobytu na pływalni nie zapominajcie o właściwym zabezpieczeniu wartościowych przedmiotów. Kradzieży można uniknąć, gdyż na terenie wszystkich tego typu obiektów są szatnie i przechowalnie, z których bezwzględnie powinniśmy korzystać.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.