bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6634

Przy bielskim PiS utworzono Komitet Poparcia Andrzeja Dudy

W poniedziałek, 22 czerwca w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej przedstawiono Komitet Poparcia Prezydenta Andrzeja Dudy. Spotkanie zorganizowali parlamentarzyści z okręgu 27 w tym ministrowie Stanisław Szwed i Grzegorz Puda, posłowie Grzegorz Gaża, Kazimierz Matuszny oraz I Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz.

Utworzono komitet poparcia Andrzeja Dudy przy bielskim PiS - 22.06.2020 · fot. Biuro Poselskie Grzegorza Pudy


- Przedstawiamy Państwu listę 60 osób, które postanowiły w ten sposób wesprzeć Prezydenta Andrzeja Dudę w walce o kolejną kadencję - powiedział wiceminister Grzegorz Puda zebranym gościom i przedstawicielom mediów. - Nie jest to jednak lista zamknięta. Każdy z Państwa jeśli czuje taką potrzebę może dołączyć swoje poparcie dla najlepszego kandydata w tych wyborach. Listy będą dostępne w biurach poselskich, do których serdecznie Państwa zapraszamy - dodał minister Puda.

W Komitecie Poparcia Prezydenta Andrzeja Dudy znalazło się 57 osób z Bielska-Białej, w tym Grzegorz Puda, Jan Chrząszcz, Jacek Falfus, Ppłk Władysław Foksa, Grzegorz Gaża, Stanisław Handerek, Janusz Kohut, Kazimierz Matuszny, Stanisław Szwed, Przemysław Drabek oraz Roman Matyja.

Wybory prezydenckie odbędą się w najbliższą niedzielę 28 czerwca 2020 roku. W tym roku z powodu sytuacji epidemicznej możliwe jest także oddanie głosu poprzez pakiet wyborczy. Obecnie urzędujący Prezydent Andrzej Duda walczy o kolejną, a zarazem ostatnią przewidzianą konstytucją, kadencję na tym stanowisku.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.