Wiadomości

  • 22 czerwca 2020
  • 29 czerwca 2020
  • wyświetleń: 24090

DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach już przejezdna! Wiadukt rozebrany

Droga krajowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach, w związku z wyburzaniem wiaduktu kolejowego, była w weekend zamknięta w obu kierunkach! Wykonawcy udało się planowo zakończyć pracę i od dzisiaj DK-1, jednak w związku z budową nowego wiaduktu DK-1 jest przejezdna tylko jednym pasem w obu kierunkach.

wiadukt, dk1
W miejscu, gdzie stał wiadukt kolejowy nad DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach w niedzielę trwało wielkie sprzątanie - 28.06.2020 · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info


DK-1 na wysokości Czechowic-Dziedzic zamknięto w piątek o godzinie 20.00. Została wprowadzona zmiana organizacji ruchu, która polegała na całkowitym zamknięciu drogi pomiędzy ulicami Ligocką oraz Legionów oraz brakiem możliwości przejazdu w kierunku Katowic i Bielska-Białej.

Zamknięcie "dwupasmówki" na wysokości Czechowic-Dziedzic miało związek z wyburzaniem wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej Czechowice-Dziedzice - Zabrzeg, którego dokonała firma "Budimex", wykonawca remontu tej linii.

Rozbiórka wiaduktu kolejowego nad DK1 w Czechowicach-Dziedzicach - 27.06.2020 · fot. Juraj Kulesza


Zamknięcie drogi krajowej DK1 na wysokości Czechowic-Dziedzic - 26.06.2020 · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info


Rozpoczęcie rozbiórki wiaduktu kolejowego nad DK1 po zamknięciu drogi krajowej DK1 dla ruchu - 26.06.2020 · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info

ups, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.