Wiadomości

  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3724

Konkurs fotograficzny „Beskidy w kadrze zatrzymane” już po raz 19!

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze oddział Podbeskidzie zachęca do udziału w 19. edycji konkursu fotograficznego Beskidy w kadrze zatrzymane. Konkurs został podzielony na dwie kategorie tematyczne - beskidzkie pejzaże oraz góry rekreacyjnie i sportowo, zdjęcia powinny być wykonane na terenie Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Konkurs ma charakter otwarty i jest dostępny dla wszystkich fotografujących amatorsko. Udział w nim jest bezpłatny. Nadesłane zdjęcia powinny być nieoprawione, w formacie nie mniejszym niż 15 x 21 cm oraz nie większym niż 30 x 40 cm. Do zdjęć należy dołączyć podpisaną płytę CD lub inny nośnik zawierający formę cyfrową zgłoszonych zdjęć i oświadczenie stanowiące załącznik do regulaminu. Jeden autor może przesłać 3 prace, w tym jedną serię zdjęć (maksymalnie 3 zdjęcia) tryptyk, cykl itp. w jednej lub obu kategoriach. Zdjęcia kolorowe i czarno-białe będą oceniane wspólnie.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Najciekawsze prace prezentowane będą na stronie internetowej: http://www.przewodnicy.beskidy.pl w dziale galeria.

Prace konkursowe należy składać osobiście lub wysłać pocztą do 8 września br. na adres Biuro Oddziału PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej, przy ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem Konkurs fotograficzny. Organizatorami konkursu są - Wydział Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych im. Stefana Czerneleckiego działające przy Oddziale PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej.

konkurs

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.