bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2020
  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4150

Wolontariusze „Ekipy Szymona" w czerwcu odwiedzą nasze miasto

Za nami:

W dwa czerwcowe dni dni wolontariusze "Ekipy Szymona", w ramach kampanii wyborczej przed wyborami prezydenckimi, odwiedzą Bielsko-Białą. Będzie to okazja do rozmów na temat wizji Polski, jaką przedstawia Szymon Hołownia - niezależny i bezpartyjny kandydat na Prezydenta RP.

szymon hołownia
Szymon Hołownia · fot. Sztab wyborczy Szymona Hołowni


- Kampania wyborcza Szymona Hołowni opiera się na dialogu z wszystkimi ludźmi, niezależnie od różniących ich poglądów, zgodnie z ideą "Prezydenta różnych Polaków". Pragniemy porozmawiać i przekonać mieszkańców regionu do kandydata, pragnącego nareszcie zerwać z trwającym od lat podziałem na zwolenników dwóch politycznych obozów, które kłócąc się o władzę, demolują nasze państwo kosztem nas, obywateli - przekazali nam członkowie "Ekipy Szymona".

Spotkania z mieszkańcami Bielska-Białej odbędą się w niedzielę, 14 czerwca na lotnisku w Aleksandrowicach w godzinach 12.00-17.00 oraz w sobotę, 20 czerwca na bielskim Rynku od godziny 17.00.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.