Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2790

Kryta pływalnia "Troclik" otwarta od czwartku, 11 czerwca

BBOSiR poinformowało w środę, że w związku z wprowadzeniem „IV etapu odmrażania sportu” w ramach którego mogą ponownie działać baseny - od 11 czerwca wznowi swoje funkcjonowanie kryta pływalnia „Troclik”.

basen troclik
Basen Troclik na os. Karpackim · fot. BBOSiR


Obiekt będzie działał w nowej rzeczywistości według zasad zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego przedstawionych zarządcom w dniu 2 czerwca. Jednocześnie BBOSiR poinformował, że zgodnie z nowymi wytycznymi na pływalni może przebywać maksymalna ilość użytkowników wskazana przy wejściu do obiektu, nie większa niż 50 % maksymalnego obłożenia.

Dodatkowo na obiekcie obowiązuje noszenie osłon nosa i ust przez użytkowników, z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie - osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szatni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.

mp / bielsko.info, źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.