bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 czerwca 2020
  • wyświetleń: 20591

[FOTO] Dziecko poparzone wrzątkiem. W akcji śmigłowiec LPR!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek, 9 czerwca około godziny 10:35 przy ul. Jesionowej 14 w Bielsku-Białej doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dziecko zostało poparzone wrzątkiem. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym m. in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

Interwencja śmigłowca LPR w Bielsku-Białej - 9.06.2020 · fot. sid / bielsko.info


Jak nieoficjalnie ustaliliśmy poszkodowana jest około 8-letnia dziewczynka. Podczas przygotowywania posiłku miało pęknąć szklane naczynie z gorącą cieczą. Lekarz i ratownicy medyczni Bielskiego Pogotowia Ratunkowego zaopatrzyli dziewczynkę i przekazali załodze śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Latająca karetka przetransportowała nieletnią pacjentkę do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka (Centrum Urazowe dla Dzieci). Tam fachowo zajmą się nią lekarze, specjalizujący się w leczeniu oparzeń.

Sprawę wyjaśnia policja. Wstępnie wiadomo, że mamy styczność z nieszczęśliwym wypadkiem. Strażacy zabezpieczali miejsce lądowania i startu śmigłowca ratunkowego zlokalizowane na pętli autobusowej.

Droga była zamknięta przez około 45 minut.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj