bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2020
  • wyświetleń: 5932

Sieć 5G dotarła do Bielska-Białej. Uruchamia ją T-Mobile

Sieć 5G dotarła do Bielska-Białej. We wtorek T-Mobile Polska zacznie oferować klientom w naszym mieście usługi w standardzie 5G z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz - informuje portal wirtualnemedia.pl.

telefon, biznes, komputer
fot. pixabay.com


- Dziś z dumą ogłaszam komercyjne uruchomienie sieci 5G w T-Mobile. Nie chcemy czekać na to, co przyniesie przyszłość, tylko ją tworzyć. Dlatego już teraz dajemy naszym klientom możliwość stania się częścią pierwszego etapu tej rewolucji technologicznej i przyłączenia się do 5G. Nie ograniczamy się do jednego, niewielkiego obszaru, a uruchamiamy usługę w szerokiej skali - powiedział portalowi wirtualnemedia.pl Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska.

Z sieci 5G będą mogli korzystać bez dodatkowych opłat użytkownicy wszystkich planów taryfowych dla klientów indywidualnych wprowadzonych przez T-Mobile Polska we wrześniu ub.r. oraz taryfy MagentaBiznes. W przypadku tej ostatniej nie będą obowiązywały limity prędkości transmisji danych. Warunkiem jest posiadanie smartfona lub tabletu obsługującego 5G z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz. Dostęp do tej technologii będzie aktywowany wszystkim klientom przy podpisaniu nowej umowy lub aneksu do umowy obejmującego telefon obsługujący 5G. Ponadto nową usługę można włączyć w aplikacji Mój T-Mobile.

Mapa zasięgu sieci 5G T-Mobile w Bielsku-Białej
Mapa zasięgu sieci 5G T-Mobile w Bielsku-Białej · fot. T-Mobile

mp / bielsko.info
źródło: www.wirtualnemedia.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.