bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4329

Bielscy policjanci wzięli udział w „GaszynChallenge” dla Wojtusia

Internetem zawładnęło kolejne wyzwanie, które również, jak #Hot16Challenge2, ma na celu zbiórkę pieniędzy w szczytnym celu. Do #GaszynChallenge, bo o nim mowa, zostali nominowani policjanci z KMP w Bielsku-Białej. Jesteście ciekawi, o co chodzi w tym wyzwaniu i jak wypadli w nim bielscy stróże prawa? Odpowiedź w artykule.Bielscy policjanci przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge, wspierającej chorego na SMA Wojtusia. Jest to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są bardzo proste: osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Do dalszej zabawy policjanci z Bielska-Białej nominowali bielskie jednostki straży miejskiej oraz Państwowej Straży Pożarnej oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

Zbiórka dla chorego Wojtusia dostępna jest tutaj.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.