bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2224

Nastolatkowie pobili bielszczanina

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 18 do 19 lat podejrzanych o rozbój. Sprawcy decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za przestępstwo to grozi im do 12 lat więzienia.

Na bielskiej ul. Legionów nietrzeźwe trio zaatakowało 20-letniego bielszczanina. Sprawcy przewrócili pokrzywdzonego na ziemię, skopali go po całym ciele i doprowadzili do stanu bezbronności. Skradli ofierze telefon komórkowy i pieniądze. Mężczyzna doznał licznych obrażeń ciała. Konieczne okazało się udzielenie mu pomocy medycznej.

Powiadomieni o napaści policjanci Wydziału Kryminalnego i Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej rozpoczęli poszukiwanie napastników. Zatrzymali ich bardzo szybko bo już kilkanaście minut później w centrum miasta. Wszyscy trzej byli nietrzeźwi - mieli we krwi około 1 promila alkoholu. Odzyskano zrabowany przez nich telefon komórkowy.

Bandyci usłyszeli już zarzuty dokonania rozboju. Bielski sąd - na wniosek policji i prokuratury - tymczasowo aresztował zatrzymanych na okres trzech miesięcy. Za przestępstwo to grozi im do 12 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.