bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1071

Policjanci rozmawiali z więźniami o nowej normalności

Wpływ epidemii na dzisiejszą rzeczywistość jest odczuwalny przez każdego z nas. Zmieniająca się sytuacja epidemiczna wpływa na zmieniające się przepisy porządkowe i sanitarne wprowadzane przez administrację rządową. W tej nowej rzeczywistości muszą się odnajdywać skazani zwalniani z zakładów karnych. Policjanci z bielskiej komendy pomagają im przygotować się na zetknięcie z realiami nowej normalności.

Policjanci rozmawiali z więźniami o nowej normalności
Policjanci rozmawiali z więźniami o nowej normalności · fot. KMP Bielsko-Biała


Skazani odbywający karę w bielskim oddziale Zakładu Karnego w Cieszynie spotkali się z jednym z policyjnych profilaktyków bielskiej komendy. Prelekcja z uwagi na obowiązujący nas wsyzstkich reżim sanitarny odbyło się on-line. Mundurowy omówił z osadzonymi aktualne przepisy porządkowe wprowadzone w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa oraz obowiązujące zalecenia sanitarne, z jakimi mogą się spotkać po opuszczeniu zakład karnego. Policjant odpowiadał na pytania zadawane przez skazanych dotyczące obowiązującego w tej materii prawa oraz zachęcał do bieżącego śledzenia stron rządowych i policyjnych, na których znajdują się aktualne informacje dotyczące koronawirusa i przepisów z nim związanych.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.