bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 czerwca 2020
  • wyświetleń: 8061

Jak odzyskać skasowane smsy / zdjęcia w telefonie android

Materiał partnera:

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek usunąć jakiejś zdjęcie czy też smsa, po czym po jakimś czasie chciałabyś go odzyskać bo jednak stwierdziłaś że był istotny ? Jeżeli tak to w tym artykule omówimy tematykę odzyskiwania skasowanych zdjęć czy też smsów .

Jak odzyskać skasowane smsy / zdjęcia w telefonie android


Kasując zdjęcia czy też smsy z telefonu żądz różnego rodzaju pliki z komputera sądzimy że są one wymazywane bezpowrotnie i nie ma możliwości ich przywrócenia. Niestety nie jest to prawda i wbrew pozorom przywrócenie skasowanych plików jest dość proste.

Odzyskiwanie skasowanych smsówDlatego sprzedając czy to telefon czy też laptopa warto zadbać o trwałe wymazanie danych żeby nikt już nie mógł ich przywrócić. Jeżeli chodzi o odzyskiwanie skasowanych smsów to cały proces jak to zrobić krok po k roku został opisany w tym artykule http://www.embiznes.pl/inne/odzyskiwanie-smsow/

Kasując jakiś plik czy to z pamięci telefonu cy też komputera jest on jedynie jakby ukrywany tak że go nie widzimy, ale w dalszym ciągu znajduje się w pamięci i możemy go przywrócić za pomocą odpowiednich programów. Żeby taki sms czy też zdjęcie bądź inny plik był nie możliwy do odzyskania musi zostać nadpisany przez jakieś inne dane.

Odzyskiwanie skasowanych zdjęć z telefonuDlatego nawet po sformatowaniu dysku o ile nowe dane na dysku nie były zapisywane jest duża szansa na odzyskanie skasowanych , zdjęć, które były dla ciebie ważne. Więcej o trwałym usuwaniu plików min przy sprzedaży telefonu czy też laptopa znajdziesz na stronie plom.pl.

Tematyka odzyskiwania utraconych danych jest dość obszerna i nie każdy plik czy też sms-es da się odzyskać. Jak opisywaliśmy wcześniej po skasowaniu danych najważniejsze jest nie nadpisywanie ich innymi smsami czy też innymi plikami , zdjęciami co znacznie zwiększa szanse na ich odzyskanie.

Jak odzyskać zdjęcia z karty pamięciW większości przypadków skasowane zdjęcia da się odzyskać samodzielnie za pomocą bezpłatnych programów, które niestety maja ograniczenia. Profesjonalne firmy świadczące kompleksowe usługi odzyskiwania danych mają dość wysokie cenniki, dlatego warto spróbować samodzielnie odzyskać skasowane smsy czy też zdjęcia. Najważniejsze po usunięciu danych nie nadpisywać ich innymi danymi, co mogłoby uniemożliwić ich odzyskanie.