bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1070

Współpraca miasta z organizacjami pozarządowymi. Wyraź opinię

Zespół ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej rozpoczął konsultacje dotyczące programu współpracy Miasta Bielska-Białej z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok.

- Zachęcamy do aktywnego włączenia się w przygotowanie dokumentu, którego treść określi zakres i zasady współdziałania miasta z sektorem pozarządowym w Bielsku-Białej w przyszłym roku - zachęca Zespół ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Propozycje można zgłaszać w oparciu o treść programu współpracy na 2020 r. Swoje sugestie i uwagi można zgłaszać za pomocą formularza "Propozycje do Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2021 r.", który wraz z programem na rok bieżący znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Formularz można dostarczyć osobiście do Centrum Organizacji Pozarządowych mieszczącego się na pl. Opatrzności Bożej 18, e-mailem na adres: cop@um.bielsko.pl.

Propozycje można składać do 10 lipca 2020 roku. Po ich zebraniu i analizie zostanie przygotowany projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie programu współpracy na 2021 r.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.