Wiadomości
- 2 czerwca 2020
- wyświetleń: 1689
Współpraca miasta z organizacjami pozarządowymi. Wyraź opinię
Zespół ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej rozpoczął konsultacje dotyczące programu współpracy Miasta Bielska-Białej z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok.
- Zachęcamy do aktywnego włączenia się w przygotowanie dokumentu, którego treść określi zakres i zasady współdziałania miasta z sektorem pozarządowym w Bielsku-Białej w przyszłym roku - zachęca Zespół ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.
Propozycje można zgłaszać w oparciu o treść programu współpracy na 2020 r. Swoje sugestie i uwagi można zgłaszać za pomocą formularza "Propozycje do Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2021 r.", który wraz z programem na rok bieżący znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.
Formularz można dostarczyć osobiście do Centrum Organizacji Pozarządowych mieszczącego się na pl. Opatrzności Bożej 18, e-mailem na adres: cop@um.bielsko.pl.
Propozycje można składać do 10 lipca 2020 roku. Po ich zebraniu i analizie zostanie przygotowany projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie programu współpracy na 2021 r.
Propozycje można zgłaszać w oparciu o treść programu współpracy na 2020 r. Swoje sugestie i uwagi można zgłaszać za pomocą formularza "Propozycje do Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2021 r.", który wraz z programem na rok bieżący znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.
Formularz można dostarczyć osobiście do Centrum Organizacji Pozarządowych mieszczącego się na pl. Opatrzności Bożej 18, e-mailem na adres: cop@um.bielsko.pl.
Propozycje można składać do 10 lipca 2020 roku. Po ich zebraniu i analizie zostanie przygotowany projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie programu współpracy na 2021 r.
ZOBACZ TAKŻE
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
Dotacje na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych. Rada Miejska przyjęła nowe zasady wsparcia
Petycja z ponad 1500 podpisami trafiła do Ratusza. Młodzi apelują o bezpłatną komunikację dla uczniów
DzisiajSpotkajmy się offline. W Bielsku-Białej odbędzie się wykład o intymności dzieci i młodzieży w sieci
Apel o pilną wymianę gazociągu przy ul. Żeńców. Mieszkańcy wskazują na zagrożenie i liczne awarie
Remontu chodnika przy ul. Bystrzańskiej nie będzie... przynajmniej na razie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







