bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2020
  • 6 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2042

Kiermasz "Książka wspiera bohatera" już 6 czerwca w "Sferze"

Za nami:

Już 6 czerwca pierwszy, po przerwie, w tym roku Charytatywny Kiermasz Książek w Galerii "Sfera". Na wydarzenie zaprasza Fundacja Ekologiczna "Arka".

kiermasz książek
Kiermasz "Książka wspiera bohatera" już 6 czerwca w "Sferze" · fot. Fundacja Ekologiczna "Arka"


- Przez te 3 miesiące bardzo wszyscy tęskniliśmy, żeby spotkać się na tradycyjnym bielskim święcie książek i ekologii. Teraz znowu możemy organizować kolejne edycje akcji Książka wspiera bohatera. Zapraszamy wszystkich miłośników książek, ludzi i środowiska - wyjaśnia Wojciech Owczarz, jej pomysłodawca.

Miłośnicy ludzi, książek i środowiska będą mieli kolejną okazję do nabycia po okazyjnych cenach ciekawych książek oraz wsparcia dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Więcej informacji - www.ksiazkawspierabohatera.pl

Dla tych osób, które chciałyby przynieść swoje niepotrzebne książki dobra informacja. Najlepiej przynieść je do Punktu Informacyjnego w Galerii Sfera I, ale w naszym mieście i okolicy jest już kilkanaście miejsc, w których możecie to zrobić. Szczegóły na stronie internetowej.

Fundacja Ekologiczna "Arka" zachęca do zorganizowania zbiórki przedszkola i szkoły, firmy i instytucje z Bielska-Białej i okolic. To akcja, w której wszyscy wygrywają. Każdy z nas może przekazać swoje niepotrzebne książki na akcję, jej uczestnicy nabywają je po bardzo atrakcyjnych cenach, a na końcu wygrywają dzieci.

Dlaczego Książka wspiera bohatera? - Akcja "Książka wspiera bohatera" jest dla tych, którzy lubią ludzi, książki i środowisko. To inicjatywa Fundacji Ekologicznej "Arka", która łączy w sobie kilka aspektów; ochrona środowiska, edukacja kulturalna i pomoc społeczna. Zbieramy od zaprzyjaźnionych osób i uczestników akcji niepotrzebne książki, organizujemy ich kiermasze dając im „drugie życie”, a za zebrane środki fundujemy bilety do kin, teatrów dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz spełniamy ich zielone marzenia. W akcji chodzi nam o promocję społecznych postaw, o pomoc różnorodnym inicjatywą obywatelskim, o budowanie wspólnoty, w której razem robimy coś dla innych. Każdy może zostać bohaterem na miarę swoich możliwości - mówią organizatorzy kiermaszu w Fundacji Ekologicznej "Arka".

mp / bielsko.info
źródło: Fundacja Ekologiczna Arka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.