bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2295

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny podejrzewanego o płatność zbliżeniową nienależącą do niego kartą bankomatową w Bielsku-Białej przy ul. Mickiewicza w sklepie Żabka. Do przestępstwa kwalifikowanego jako kradzież z włamaniem do systemu bankowego doszło w dniu 6 listopada 2019 roku. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem — tak jest bowiem kwalifikowane bezprawne użycie cudzej karty bankomatowej do wypłaty pieniędzy z bankomatu lub płatności zbliżeniowej. Do przestępstwa doszło w dniu 6 listopada 2019 roku w Bielsku-Białej przy ul. Mickiewicza w sklepie Żabka. Sprawca dokonał płatności na kwotę blisko 40 zł. Publikujemy wizerunek podejrzewanego o tę kradzież mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Rysopis: Mężczyzna w wieku ok. 30 lat, wysoki, średniej budowy ciała, ogolony na łyso, bez zarostu na twarzy. Ubrany w niebieskie jeansy oraz niebieską kurtkę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, policja prosi kierować do:
  • Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.
  • Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.