Wiadomości
- 25 maja 2020
- wyświetleń: 2096
Bielska Rada Miejska zbierze się 26 maja w Ratuszu
Przewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej Janusz Okrzesik powiadomił 25 maja, że XIX sesja RM - zwołana na dzień 26 maja 2020 roku (wtorek) na godzinę 10.00 w zdalnym trybie obradowania - przeprowadzona zostanie w trybie stacjonarnym, z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa sanitarnego.

Posiedzenie Rady Miejskiej odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego o w Bielsku-Białej przy pl. Ratuszowym 1 na I piętrze w sali nr 30. Transmisja obrad, a także bieżące informacje dotyczące sesji są dostępne na stronie internetowej RM https://rm.bielsko-biala.pl/
ZOBACZ TAKŻE
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
Dotacje na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych. Rada Miejska przyjęła nowe zasady wsparcia
Bielsko-Biała przyjęło program opieki nad zwierzętami bezdomnymi na 2026 rok
Mniejsze klasy i więcej pieniędzy dla szkół? Bielsko-Biała jednogłośnie apeluje do rządu
COVID, borelioza i grypa w Bielsku‑Białej w 2025 roku: z jakimi chorobami zmagali się mieszkańcy?
Radni przyjęli raport Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2025 rok
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









