bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 maja 2020
  • wyświetleń: 2871

Bielscy policjanci poszukują sprawcy napaści na kobietę

Policjanci z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy napaści na kobietę. Podejrzewany mężczyzna podszedł do spacerującej bielską ulicą Rejtana kobiety od tyłu i wykorzystując siłę fizyczną, dotykał ją w miejsca intymne, a po wyswobodzeniu się przez nią z uścisku zbiegł. Policja publikuje portret pamięciowy sprawcy oraz wizerunek utrwalony przez monitoring miejski, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Bielscy policjanci poszukują sprawcy napaści na kobietę
Bielscy policjanci poszukują sprawcy napaści na kobietę · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło w dniu 15 lutego br. ok. godziny 12.45 w Bielsku-Białej przy ul. Rejtana 2. Do spacerującej pełnoletniej kobiety podszedł od tyłu poszukiwany mężczyzna i obejmując ją oburącz, dotykał w miejsca intymne. Kobieta, wyswobadzając się z uchwytu, przewróciła się razem ze sprawcą na ziemię, a następnie sprawca zbiegł. Napadnięta kobieta nie doznała obrażeń ciała. Sprawca dopuszczając się na niej tej czynności miał założoną czapkę, którą po zdarzeniu zdjął i naciągnął kaptur, aby uniemożliwić swoją identyfikację. Przed i po zdarzeniu poruszał się w obrębie ulicy Rejtana i sąsiednich ulic.

Dzięki informacjom uzyskanym od ostatniej publikacji wizerunku tego mężczyzny udało się uzyskać nowe informacje dotyczące wyglądu sprawcy. Niemniej jednak jego tożsamość nadal pozostaje nieznana.

Rysopis: Wiek z wyglądu ok. 30 - 40 lat, ok. 180 cm wzrostu, szczupła twarz, schludnie ubrany. Kurtka granatowa, jasny plecak, czapka tzw. uszatka obszyta futrem. Mężczyzna ma ciemne lub czarne włosy, w czasie zdarzenia były na tyle długie, że opadały na czoło.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa o kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.