Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 maja 2020
  • wyświetleń: 2395

Na terenie Bielska-Białej zostanie posadzonych ok. 60 tys. kwiatów

Pięknie ukwiecone miasto to radość dla oczu i powód do dumy. Jednak wszyscy, którzy parają się choćby amatorsko ogrodnictwem, wiedzą, że aby był efekt, trzeba rośliny cały czas pielęgnować. Tak się dzieje w Bielsku-Białej.

Trwają prace polegające na nasadzeniach kwiatów
W naszym mieście trwają prace polegające na nasadzeniach kwiatów - 13.05.2020 · fot. Jacek Kachel/Wydział Prasowy UMBB


Po okresie tzw. zimnych ogrodników na terenie Bielska-Białej - m.in. na placu Franciszka Smolki, placu Żwirki i Wigury, placu św. Mikołaja, na ul. Głębokiej, w rejonie dworca PKP oraz w rejonie Zamku Sułkowskich - rozpoczęło się obsadzanie kwietników roślinami jednorocznymi. Docelowo zostanie posadzonych ok. 60 tysięcy kwiatów.

Prace polegające na nasadzeniach zarówno w gruncie, jak i w donicach, wieżach kwiatowych zostaną zakończone w połowie czerwca. Wydział Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego planuje dla mieszkańców niespodziankę związaną z ukwieceniem centrum Bielska-Białej - będą nowe rośliny.

BM / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.