Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 maja 2020
  • wyświetleń: 2151

Od dziś bilet okresowy MZK zakupisz w aplikacji

Od soboty, 16 maja SkyCash udostępnia możliwość mobilnego zakupu okresowych biletów komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej w aplikacji.

Usługa pozwala na zakup nie tylko biletów jednorazowych miejskich oraz podmiejskich, ale również biletów okresowych: 7-dniowych, miesięcznych, trzymiesięcznych i weekendowych; zarówno w pełnej cenie, jak i ulgowych. Ceny biletów są dokładnie takie same, jak przy zakupie biletów papierowych, a Poza Iławą, użytkownicy znajdą w aplikacji jeszcze ponad 90 innych miast, w których również będą mogli skorzystać z zakupu biletów komunikacji miejskiej.

Płatności mobilne są obecnie jedną z rekomendowanych form płatności, ze względu na ich bezpieczeństwo - użytkownicy aplikacji, całej transakcji - od zakupu do kontroli biletu - dokonują w swoim telefonie. Dzięki temu mogą ograniczyć kontakt z innymi osobami w sklepach czy kioskach, a bilet będzie dostępny pod ręką.

Mieszkańcy Bielska-Białej dzięki SkyCash mogą także wygodnie i bezpiecznie kupować w aplikacji SkyCash bilety PKP Intercity i Polregio oraz 8 innych kolei regionalnych. Wyszukiwanie połączeń jest bardzo proste, a zakup szybki i wygodny. Bilety dostępne są do kontroli nawet bez dostępu do Internetu (w trybie offline). Warto więc zainstalować aplikację SkyCash, jeśli planujemy wrócić do podróżowania.

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.