Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 maja 2020
  • 15 maja 2020
  • wyświetleń: 9531

Zuchwała kradzież na Krakowskiej. Łupem rowery za 80 tysięcy

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków włamania do sklepu rowerowego „Ekspert-Sport” w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 464. W środę 13 maja około 3.30 nad ranem dwie osoby po wybiciu szklanych drzwi wejściowych skradli dwa rowery marki GIANT REIGN E + 0 PRO o wartości 78 tys. złotych. Policja prosi o kontakt kierowców, którzy przejeżdżali tamtędy samochodami z wideorejestratorami.

Zuchwała kradzież na Krakowskiej. Łupem rowery za 70 tysięcy - 13.05.2020 · fot. Ekspert Sport + Giant Bicycles


Kryminalni z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków kradzieży z włamaniem do sklepu rowerowego marki „Ekspert - Sport” w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej. Jak ustalono w dniu 13 maja 2020 roku w godz. 3:26 - 3:28 nieustaleni sprawcy, najprawdopodobniej dwaj mężczyźni podjechali samochodem marki Opel Signum pod sklep sportowy przy ul. Krakowskiej 464. Następnie przy pomocy kamienia wybili szybę wystawową i dostali się do wnętrza sklepu, skąd skradli 2 rowery elektryczne marki GIANT REIGN E + 0 PRO koloru złotego wraz z osprzętem o łącznej wartości 78.000 zł. Po dokonaniu kradzieży jeden ze sprawców zbiegł z rowerem w dół ulicą Krakowską, natomiast drugi odjechał samochodem również ulicą Krakowską.

Rysopis sprawców:
I sprawca - krępa budowa ciała, ubrany w szarą kurtkę i wełnianą czapkę
II sprawca - ubrany w biały kombinezon (taki sam jakim posługują się służby do walki z koronawirusem) i czarne rękawiczki.

Samochód sprawców: Opel SIGNUM koloru jasnego, prawdopodobnie z automatyczną skrzynią biegów.

Skradzione mienie: - 2 rowery elektryczne marki GIANT koloru złotego wraz z zamocowanym oryginalnym osprzętem marki GIANT tj. licznikiem koloru czarnego, pedałami koloru czarnego, 2 błotnikami - przednim i tylnym oraz oświetleniem w postaci przedniego i tylnego światła drogowego, koła w rozmiarze 27,5, jeden z tych rowerów nie posiadał pedałów, wartość jednego roweru wraz z całym wyposażeniem to 39.000 zł, numery ramy rowerów: G8EA03056 i G8EA03079

W związku z powyższym policja poszukuje świadków zdarzenia, którzy w tych godzinach przejeżdżali ul. Krakowską w obu kierunkach i mieli w swoich samochodach zamontowane kamerki oraz inne osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców tej kradzieży z włamaniem. Policja zapewnia anonimowość.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawców policja prosi kierować do:

• Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel.47 857 01 00, adres e-mail: kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl.
• Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.