Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 maja 2020
  • 21 maja 2020
  • wyświetleń: 1814

Odbierz 20% rabat, zadbaj o zdrowie i nie daj się koronawirusowi!

Artykuł sponsorowany:

Panująca obecnie pandemia koronawirusa mocno odbija się na naszym życiu. Sprawiła, że czujemy strach i niepewność, lecz mimo tych trudności nie możemy zapominać w tym czasie o zdrowym, racjonalnym odżywianiu. Prawidłowo zbilansowana dieta ma ogromny wpływ na stan naszego organizmu i odporność, więc pamiętajmy o spożywaniu pełnowartościowych posiłków z dodatkiem warzyw i owoców, które są źródłem cennych składników odżywczych.

Naturhouse


Zdrowa dieta i prawidłowa masa ciała to kluczowa kwestia. W ostatnim czasie został opublikowany raport naukowców z Wielkiej Brytanii (do wglądu tutaj: Raport), z którego wynika, że siedmiu na dziesięciu pacjentów, którzy zostali przyjęci w związku z koronawirusem na oddział intensywnej terapii, miało nadwagę albo otyłość. Oznacza to, że nadprogramowe kilogramy mogą przyczyniać się do poważnych komplikacji i powikłań związanych z SARS-CoV-2! Fakt ten potwierdza Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

Jeśli masz nadwagę, otyłość, bądź dolegliwości zdrowotne związane z nadmierną masą ciała, nie zwlekaj dłużej! Pomożemy Ci! Wspólnie z Centrum Dietetycznym Naturhouse w Bielsku-Białej podejmij wyzwanie walki o zdrowie!

Naturhouse


W związku z panującą pandemią, w trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów, wprowadziliśmy konsultacje zdalne z dietetykiem. To ogromne udogodnienie, bo nie wychodząc z domu, możesz umówić się na konsultację telefoniczną lub on-line! Podczas e-wizyty nasz dietetyk przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy, zapyta o nawyki żywieniowe, preferencje smakowe, aktywność fizyczną i zawodową, a także tryb życia. Na tej podstawie ustali dogodne dla Ciebie godziny posiłków, rozpisze plan żywieniowy oraz dobierze naturalną suplementację indywidualnie dostosowaną dla potrzeb Twojego organizmu, która wspomoże proces redukcji masy ciała. Wszystkie zalecenia i suplementy wyślemy do Ciebie za pośrednictwem kuriera lub będziesz mógł je odebrać osobiście w naszym Centrum Dietetycznym.

Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie udostępniamy inspiracje na zdrowe przepisy, dietetyczne ciekawostki i wartościowe publikacje związane ze zdrowym odżywianiem.

Uwaga! Zapisując się na kurację do końca maja, na hasło „Bielsko.info” otrzymasz 20% zniżki na pierwszą wizytę!

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Zapraszamy serdecznie!

Centrum Dietetyczne Naturhouse