Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 maja 2020
  • 16 maja 2020
  • wyświetleń: 6546

Ogromna premia dla piłkarzy TSP za awans do PKO BP Ekstraklasy

Podbeskidzie Bielsko-Biała w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi zajmuje obecnie pierwsze miejsce. Jeśli wszystko pójdzie dobrze - w tym roku po czterech latach TSP może powrócić do piłkarskiej Ekstraklasy. Zmotywować piłkarzy do dobrej gry może ogromna premia, którą przygotowali działacze klubu.

Wysoka wygrana na inaugurację wiosny. Podbeskidzie - Wigry 4:0
Ogromna premia dla piłkarzy Podbeskidzia za awans do Ekstraklasy0 · fot. Jakub Ziemianin / TS Podbeskidzie


Jak napisał "Przegląd Sportowy" - drużyna ma dostać 1,5 miliona złotych do podziału. Kwoty jakie otrzymają zawodnicy będą uzależnione od czasu gry. Piłkarze, którzy spędzą na murawie najwięcej minut, mogą liczyć na najwyższe premie. - Sytuacja jest czytelna, każdy w drużynie wie, o co gra. Nie zamierzamy też później dokonywać rewolucji w kadrze - podkreślił w rozmowie z PS Bogdan Kłys, prezes Podbeskidzia.

Pierwszy mecz po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, Podbeskidzie Bielsko-Biała rozegra w Grudziądzu, gdzie zagra z tamtejszą Olimpią w środę, 3 czerwca o godzinie 18.00.

Pierwszy mecz w Bielsku-Białej po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa odbędzie się w weekend 6-7 czerwca. Pod Klimczok zawita wtedy drużyna Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

mp / bielsko.info, źródło: Przegląd Sportowy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.