Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 maja 2020
  • wyświetleń: 686

Wyprawka dla malucha? Skompletuj ją taniej dzięki rabatom

Materiał partnera:

Narodziny dziecka to ważne wydarzenie w życiu rodziców i bliskich członków rodziny. Wiążą się też z szeregiem obowiązków oraz koniecznością wcześniejszego zadbania o niezbędne wyposażenie. Kupowanie elementów wyprawki oznacza spore wydatki, nie zawsze łatwe dla młodych ludzi. Sposobem na tańsze zakupy wózka, łóżeczka czy pieluch jest skorzystanie z atrakcyjnych promocji, jakie przygotowują sklepy.

Wyprawka dla malucha? Skompletuj ją taniej dzięki rabatom


Ile kosztuje wyprawka dla malucha?Kompletowanie wyprawki dla dziecka rozpoczyna się jeszcze przed narodzinami. Większość produktów takich jak ubranka, pieluszki czy butelki ze smoczkiem będzie potrzebnych już w chwili powrotu mamy z noworodkiem ze szpitala. Niektóre z nich trzeba też zabrać ze sobą, aby ubrać dziecko przed wyjściem do domu. Nie wszystkie elementy wyposażenia muszą być kupione od razu, co pozwala na rozłożenie kosztów w czasie. Dotyczy to np. fotelika samochodowego, z którego korzysta się dopiero po kilku tygodniach.

Ceny produktów dla małych dzieci są bardzo zróżnicowane. Przykładowo wspomniany fotelik można kupić za 800 zł i za 3500 zł. Chociaż każdy rodzić chciały zapewnić maluchowi rzeczy najwyższej jakości, niekiedy nie pozwalają na to ograniczone środki. Produkty, które muszą znaleźć się w domu przed narodzinami to przede wszystkim:

  • kocyk lub rożek x 2 — około 50 zł za sztukę,
  • pieluszki tetrowe — około 50 zł za 5 sztuk,
  • pieluszki flanelowe — około 25 zł za 3 sztuki,
  • kilka kompletów ubranek do szpitala - około 200 - 300 zł,
  • ubranka i kosmetyki do domu - około 600 zł,
  • wózek — około 1000 zł,
  • mata do przewijania — około 80 zł,
  • łóżeczko z wyposażeniem - od 500 zł.


Z upływem czasu przyda się też spacerówka z około 800 zł, torba na rzeczy dla dziecka (150 zł), podgrzewacz do butelek, termometr na kran, sterylizator do butelek, elektroniczna niania i wiele innych drobiazgów. Na stałe w użyciu są też pieluszki Pampers w cenie ok. 25 zł za małe opakowanie.

Jak zaoszczędzić na kupowaniu wyprawki?Jednorazowy wydatek 3000 zł z pewnością stanowi problem dla młodych rodziców. Nie oznacza to jednak, że muszą oni rezygnować z dobrych produktów na rzecz tańszych i mniej wartościowych. Pomogą w tym kody rabatowe i inne formy promocji zgromadzone na portalu https://buykers.com/in. Systematycznie zamieszczane i uaktualnianie oferty obejmują wiele branż, począwszy od tych ze sklepów meblarskich po propozycje serwisów sprzedających akcesoria dla dzieci. Dokonując starannej selekcji i wybierając te najciekawsze, zgromadzisz wyposażenie dla malucha za znacznie mniejszą kwotę.

Kody rabatowe uprawniają do procentowych zniżek na cały asortyment lub na wybrane artykuły. Przykładowy 5% rabat w sklepie bebito.pl umożliwi zakup pościeli, kocyka czy środków do pielęgnacji w niższej cenie. Rozmaitość asortymentu sprawia, że możesz tu zamówić wiele niezbędnych produktów, a oszczędności będą większe. Kody rabatowe uprawniające do 50% zniżki na wybrane produkty przygotował znany sklep Smyk. Równie atrakcyjne propozycje znajdziesz w 5-10-15, w sklepach Mamissima, Nodik czy Coccodrillo.

Rabaty nie tylko dla noworodkaOferta kodów rabatowych i zniżek może Ci towarzyszyć przez wiele lat. Na portalu https://buykers.com/, w kategorii produktów dla dzieci zamieszczają też informacje o promocjach sklepy z zabawkami edukacyjnymi, grami, puzzlami czy innymi produktami dla najmłodszych. Dlatego kiedy Twoje dziecko będzie się rozwijać, na bieżąco dostarczysz mu inspiracji w postaci odpowiedniego wyposażenia edukacyjnego.

Dzięki kodom rabatowym, bonom promocyjnym czy zniżkom zapewnisz maluchowi wszystko, czego potrzebuje, bez potrzeby wydawania nadmiernych kwot pieniędzy. Nadwyżki przeznaczysz na wspólny wyjazd czy inne atrakc