Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 maja 2020
  • 16 maja 2020
  • wyświetleń: 5485

To pewne - meta etapu Tour de Pologne 2020 w Bielsku-Białej

To już pewne - meta jednego z etapów tegorocznego Tour de Pologne będzie mieścić się w Bielsku-Białej. Potwierdził to dyrektor wyścigu, Czesław Lang, w wywiadzie, jakiego udzielił dziennikowi "Rzeczpospolita".

75. Tour de Pologne w Bielsku-Białej - 8.08.2018
Michał Kwiatkowski - mistrz świata, zwycięzca bielskiego etapu Tour de Pologne w 2018 roku podczas dekoracji · fot. bielsko.info


Jednak warto przytoczyć również inne słowa Czesława Langa. Powiedział on, że według planów nie będzie publiczności na mecie ani na starcie, nie będzie podpisywania listy startowej czy dekoracji, będą osobne posiłki dla kolarzy oraz personelu i mechaników.

Warto zauważyć, że nasz narodowy tour będzie pierwszym wyścigiem etapowym na świecie po epidemii koronawirusa. Dlatego na naszych drogach będziemy mogli zobaczyć najlepszych kolarzy z całego peletonu WorldTour. Wyścig rozpocznie się 5 sierpnia i zakończy się 9 sierpnia - trasa będzie liczyć pięć etapów (pierwotnie miało być ich siedem).

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.