Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 maja 2020
  • wyświetleń: 1742

Zbliża się załamanie pogody. "Zimna Zośka" nadchodzi

Za nami:

Dziś w regionie termometry wskazują wartości około 24 stopni Celsjusza. Jednak taki stan nie będzie trwał długo. Zbliża się zapowiadane od dłuższego czasu załamanie pogody. "Zimna Zośka" nadchodzi".

Według prognoz IMGW temperatura dzisiejszej nocy może spać nawet do 2 stopni Celsjusza. Towarzyszyć temu będą opady deszczu (w górach możliwy śnieg) oraz silny wiatr. Jednak mimo dużej amplitudy temperatur IMGW nie przewiduje burz w naszym regionie. Warto też podkreślić, że IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia przed przymrozkami oraz opadami ściegu dla powiatu bielskiego i miasta Bielsko-Biała. Będzie ono obowiązywało we wtorek, 12 maja w godzinach od 3.00 do 8.00.

Na wtorek, 12 maja IMGW przewiduje maksymalną temperaturę na poziomie 11 stopni Celsjusza z porannymi opadami deszczu ze śniegiem. Po południu niebo powinno się wypogodzić.

Jednak przelotne opady i chłód będą nam towarzyszyły przez kilka najbliższych dni.

mp / bielsko.info, źródło: IMGW

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.