bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3228

Zakupowe okazje w Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Koło letniej wyprzedaży w Gemini Park kręci się coraz szybciej. Najbardziej znane i popularne marki obniżyły ceny letnich kolekcji nawet o 50% czy 70%.

gemini park
Gemini Park zaprasza na letnie wyprzedaże


Nietrudno więc opuścić Centrum z nieskończoną liczbą toreb i torebek wypełnionych modnymi butami, zwiewnymi bluzkami, kobiecymi sukienkami, barwnymi spodniami, kosmetykami, kapeluszami, biżuterią.

Przed wyprawą na wyprzedaże zrób przegląd szafy. Opróżnij ją z ciuchów, których nie nosisz z powodu koloru, fasonu czy rozmiaru. Zrób listę rzeczy, których Ci brakuje... do szczęścia, by dobrze i modnie wyglądać na imprezie z przyjaciółmi, na spotkaniu biznesowym, na spacerze po lesie.

Zastanów się, w co na pewno zainwestować, co podkreśla Twoje atuty, a co uwypukla mankamenty, np. dobrze leży tylko na smukłych żyrafach, co odmładza, a co sprawia, że znikasz.

Przypomnij sobie, w jakich kolorach, fasonach i stylach Ci do twarzy. Zrób listę potrzebnych rzeczy. Niech znajdą się na niej ubrania i dodatki, które modne będą zawsze. Należą do nich dobre dżinsy, koszulowe bluzki, proste spódnice, zgrabne żakiety, kształtne kardigany, proste sukienki, szpilki, skórzana torba, okulary.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj