Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 maja 2020
  • wyświetleń: 1118

"Bielsko" i "Jarzębinki" przekazali maseczki mieszkańcom

Maseczki przekazali bielszczanom tancerze z Zespołu Pieśni i Tańca Bielsko. 8 maja para młodych ludzi ubranych w ludowe, regionalne stroje umocowała kilka torebek z lnianymi, ekologicznymi, wielorazowymi maseczkami w maskomacie na moście na Białej, tuż przy pomniku Reksia.

"Bielsko" i "Jarzębinki" przekazali maseczki mieszkańcom
"Bielsko" i "Jarzębinki" przekazali maseczki mieszkańcom · fot. UM Bielsko-Biała


W sumie 8 maja do mieszkańców miasta trafiło 100 sztuk środków ochrony osobistej, które rozeszły się natychmiast. Przekazane maseczki to własnoręczny wyrób artystów z zespołów działających w Bielskim Centrum Kultury. Członkowie Zespołu Pieśni i Tańca Bielsko oraz Zespołu Tańca i Piosenki Jarzębinek i pracownicy związani z zespołami uszyli ponad 1.000 maseczek. Na początku tygodnia kierowniczki zespołów przekazały pół tysiąca środków ochrony osobistej prezydentowi Bielska-Białej Jarosławowi Klimaszewskiemu. Trwają ustalenia, gdzie trafią pozostałe maseczki.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.