bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 maja 2020
  • wyświetleń: 1073

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła @bbdron

Dzień dobry Bielsko-Biała! To będzie piękny, słoneczny dzień. Wszystkiego dobrego! Fot. @bbdron #PocztowkazBielska

PocztowkazBielska,bielskobiala,bielsko,bielskobiała,lovebb,beskidy,bedkidslaski,fotodnia,instagram
fot. @bbdron
Pocztówka z Bielska-Białej - nowa zabawa na bielsko.infoPodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Trzymajcie się w tych trudnych czasach i przesyłajcie Wasze pocztówki!

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.