Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 maja 2020
  • 9 maja 2020
  • wyświetleń: 4233

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała po testach na COVID-19

Zgodnie z planem wznowienia rozgrywek Fortuna 1 Ligi, zawodnicy, trenerzy oraz pracownicy klubów pierwszoligowych poddani zostali badaniom na obecność przeciwciał anty-SARS-COV-2.

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała po testach na COVID-19
Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała po testach na COVID-19 · fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała


Z pierwszoligowego frontu jako pierwsi badania przeszli reprezentanci Stali Mielec i Miedzi Legnica, te dwa kluby jako pierwsze wystąpią również na boiskach, bo jeszcze przed wznowieniem rozgrywek ligowych czekają je pojedynki w Pucharze Polski.

W czwartek rano badaniom poddali się Górale. W pomieszczeniach kontroli antydopingowej na stadionie miejskim tymczasowy punkt poboru krwi stworzyła Diagnostyka - partner klubu, który przeprowadzał badania na zlecenie PZPN.

Komunikacja dotycząca wyników testów odbywać się będzie centralnie przez PZPN i obejmie wszystkie kluby Fortuna 1 Ligi. Jest to kolejny krok na drodze do wznowienia rozgrywek, którego harmonogram zaprezentował Polski Związek Piłki Nożnej.

mp / bielsko.info, źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.