Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 maja 2020
  • 9 maja 2020
  • wyświetleń: 2747

"Piękno dla bohaterek", czyli podziękowania dla medyczek

Ponad 200 bonów na darmowe zabiegi dla personelu medycznego trafiło do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. To efekt akcji #pieknodlabohaterek Bielsko-Biała. Wzięli w niej udział przedsiębiorcy z miasta - właściciele gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, salonów makijażu i stylizacji paznokci, siłowni i salonów masażu. Swoją pracą chcą podziękować tym, którzy ratują nasze życie.

"Piękno dla bohaterek", czyli podziękowania dla medyczek
"Piękno dla bohaterek", czyli podziękowania dla medyczek · fot. UM Bielsko-Biała


5 maja organizatorzy #pieknodlabohaterek przekazali dokładnie 202 bony na ręce dyrektor ds. pielęgniarstwa Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej Barbary Wykręt i kierownik sekcji organizacji w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej Joanny Białki.

- W ten sposób chcieliśmy podziękować kobietom - medykom za zaangażowanie i wysiłek włożony w walkę z COVID-19 - mówi Izabella Otto, organizatorka akcji w Bielsku-Białej. - Panie w szpitalu były bardzo zadowolone, że ktoś pomyślał o nich w ten sposób w momencie, kiedy stres jest w nich bardzo silny. Miejmy nadzieję, że ta sytuacja niedługo się skończy i taka forma relaksu paniom się bardzo przyda - dodała I. Otto.

Akcję #pieknodlabohaterek wymyśliła i rozreklamowała w całym kraju Monika Mroczka z Olsztyna. W Bielsku-Białej wzięło w niej udział 22 przedsiębiorców i jedna osoba prywatna.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.