Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 maja 2020
  • 9 maja 2020
  • wyświetleń: 3952

Bielsko-Biała i Szczyrk rozpoczęły wspólną promocję

Od lat mówi się o tym, aby połączyć ofertę turystyczną Szczyrku z kulturalnymi propozycjami, jakie oferuje stolica Podbeskidzia. W czasie, gdy snują się pomysły na połączenie obu miejscowości kolejką turystyczną, podejmowane są konkretne działania w kierunku wspólnej promocji.

Bielsko-Biała i Szczyrk rozpoczęły wspólną promocję
Bielsko-Biała i Szczyrk rozpoczęły wspólną promocję · fot. UM Bielsko-Biała


Dostrzegając wzajemną zależność, Bielsko-Biała i Szczyrk podjęły próbę wspólnej promocji swoich walorów w ramach marki turystycznej Beskidy. Jej pierwszym tegorocznym owocem jest artykuł promocyjny, który ukazał się w ostatnim numerze miesięcznika Poznaj Świat.

W ciągu dnia cieszysz się pięknem Beskidów, wędrując po otaczających Szczyrk szlakach. W zależności od pory roku i osobistych preferencji pieszo, na nartach lub rowerze. Wieczorem wyruszasz na spacer po malowniczych uliczkach Bielska-Białej, odwiedzasz tutejsze puby i restauracje. Robisz zakupy w nowoczesnych centrach handlowych. Beskidy są atrakcyjne o każdej porze roku, a oferty obu miast idealnie się uzupełniają. Brzmi jak wyświechtany slogan? Być może, ale nie można się z nim nie zgodzić. Fakty mówią same za siebie - przekonuje wydawnictwo.

Takie działania i szeroka współpraca między miastami ma sens. Turyści mają przecież różne potrzeby, a na ich realizację często wpływ ma pogoda, więc oferta dla nich musi być różnorodna. Inicjatorem akcji wspólnego promowania się jest Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.