
Wiadomości
- 1 maja 2020
- wyświetleń: 4027
Działacze Lewicy, wraz z posłem Koperskim, uczcili Święto Pracy
Święto Pracy to jedna z najważniejszych dla socjaldemokratów dat w kalendarzu. W miejscach ważnych dla ruchu robotniczego uczcili ją poseł Przemysław Koperski wraz z liderami Nowej Lewicy - Grzegorzem Niemczykiem i Janiną Lenert.

Tradycyjnie kwiaty złożono pod tablicą przy ul. Grażyńskiego w Bielsku-Białej, która upamiętnia zakończone sukcesem strajki bielskich robotników z 1936 r. oraz tablicą na terenie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej upamiętniającą zmarłego tutaj premiera Ignacego Daszyńskiego.
Z powodu epidemii zdecydowano się na ograniczony charakter wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE

Poseł Mirosław Suchoń odchodzi z Polski 2050. Dołączy do ugrupowania Centrum

Rada Miejska w Bielsku-Białej odrzuciła petycję o zerwanie współpracy z izraelskim Akko

Incydent na turnieju judo w Bielsku-Białej: spór między klubem izraelskim a organizatorami trafia do MSZ

Tomek, gość od protestów rowerowych znów w akcji... tym razem obnaża dziury w systemie KSeF

Posłanka Partii Razem interweniuje w sprawie problemów lokatorów w Bielsku-Białej

Miasto (ponownie) przygotowuje się na zmiany klimatu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


