bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2386

Zostań w domu i zadbaj o formę z CH Auchan

W trakcie pobytu w domu warto zadbać o formę fizyczną i rozruszać mięśnie osłabione siedzącym trybem życia. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała we współpracy ze specjalistami Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Fascia zaprasza do wspólnych ćwiczeń. Pierwszy odcinek porad wideo z cyklu „Zdrowo na sportowo” można już oglądać na profilu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała na Facebooku.

zdrowo na sportowo, auchan
Zostań w domu i zadbaj o formę z CH Auchan · fot. CH Auchan


Chcemy jak najlepiej zadbać o nasze zdrowie, dlatego ostatnie tygodnie spędzamy głównie w domu. Często prowadzimy siedzący tryb życia i wiele godzin spędzamy przed ekranami komputerów. Warto jednak zadbać o formę i poświęcić chociaż kilka minut dziennie na ćwiczenia, które pomogą rozruszać mięśnie i zachować formę. Ta przyda nam się, gdy będziemy już mogli wrócić do aktywnego trybu życia.
Dlatego Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza do odwiedzenia swojego profilu w serwisie społecznościowym Facebook, gdzie będzie można znaleźć kilkuminutowe filmy z propozycjami prostych treningów.

Specjaliści Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Fascia z Bielska-Białej zaproponowali zestawy ćwiczeń, które każdy może wykonać w domu, wykorzystując otacząjące go przedmioty. Cykl „Zdrowo na sportowo” rozpoczną ćwiczenia adresowane szczególnie do osób, które spędzają wiele godzin przed ekranem komputera. Wykonanie prezentowanych przez rehabilitanta propozycji wzmocni mięśnie i pozwoli pozbyć się dyskomfortu wywołanego wielogodzinną pracą przy komputerze.

Loading...


Poprzez współpracę z Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Fascia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała chce rozpocząć akcję wspierania przedsiębiorców działających w najbliższym sąsiedztwie.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: Auchan Bielsko-Biala

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.