bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2603

Policja szuka sprawczyni kradzieży telefonu komórkowego

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują kobiety podejrzewanej o kradzież telefonu komórkowego marki LG-K-50 ze sklepu Lidl w Bielsku-Białej przy ul. Gazowniczej 5. Do kradzieży doszło w dniu 10 grudnia 2019 roku. Publikujemy wizerunek poszukiwanej przez policjantów kobiety licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej personaliów.

kradzież, policja, lg
Wizerunek sprawczyni kradzieży telefonu komórkowego · fot. KMP Bielsko-Biała


Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego marki LG K-50 wartości 650 zł ze sklepu Lidl w Bielsku-Białej przy ul. Gazowniczej 5. Do kradzieży doszło w dniu 10 grudnia 2019 roku. Publikujemy wizerunek podejrzewanej o kradzież kobiety licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Rysopis: Kobeta krępej budowy ciała. Włosy ciemne, długie, proste, spięte w kucyk. Ubrana była w kurtkę koloru granatowego z białym zamkiem błyskawicznym, niebieskie spodnie i jasne buty.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, policja prosi kierować do:

  • Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.
  • Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112
.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.