bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 31831

66-letnia kobieta wypadła z okna. Udana akcja reanimacyjna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W sobotę, 25 kwietnia około godziny 17.30 doszło do upadku kobiety z dużej wysokości na Osiedlu Karpackim. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe w tym m. in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4). Na szczęście walka o życie poszkodowanej zakończyła się sukcesem.

Akcja ratownicza na os. Karpackim - 25.04.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Mateusz


Na chwilę obecną ciężko mówić o dokładnych okolicznościach zdarzenia. Nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek (np. podczas mycia okien), próba samobójcza, czy być może zdarzenie z udziałem osób trzecich (np. celowe wypchnięcie). Trwa policyjne śledztwo, które rozwieje wszelkie wątpliwości.

66-latka wypadła z okna budynku wielorodzinnego przy ul. Roztoki 3. Śmigłowiec wylądował na pobliskim terenie zielonym, który wcześniej został dokładnie sprawdzony przez strażaków z JRG-1. Drobne przedmioty, pod wpływem podmuchu mogłyby wzbić się w powietrze i uszkodzić zaparkowane w pobliżu pojazdy lub zrobić komuś krzywdę. Lądowanie przebiegło pomyślnie.

Ratownicy przystąpili do reanimacji. Udało się przywrócić funkcje życiowe. Lekarz zdecydował o przewiezieniu poszkodowanej karetką do szpitala. Śmigłowiec wrócił do bazy.

sid, ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.