bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1393

Praca dodatkowa w czasie kwarantanny

Materiał partnera:

Obecna sytuacja w kraju i na Świecie wpływa na każdego z nas zarówno pod względem zdrowotnym, społecznym, jak i finansowym. Znaczna część społeczeństwa większość czasu spędza teraz w domu. Pewien odsetek z nas wciąż chodzi do pracy, m. in. pracownicy sklepów, aptek, lekarze, policjanci itd. Pracodawcy, którzy mogli sobie na to pozwolić, ustalili, że pracownicy przez czas pandemii będą pracować zdalnie, z domu. Inni, jak na przykład właściciele restauracji, kawiarni czy sklepów odzieżowych musieli zamknąć swoje przedsiębiorstwa i co za tym idzie nierzadko zwolnić pracowników. Wszystkie te okoliczności sprawiły, że wiele osób boryka się obecnie z problemami finansowymi. Niezależnie, czy zostałeś zwolniony z pracy, masz ograniczone środki do życia, czy Twój biznes chwilowo został zawieszony, jeśli potrzebujesz dodatkowych środków, mamy dla Ciebie kilka rad, jak je zdobyć.

Praca dodatkowa w czasie kwarantanny


Korepetycje online w serwisie BUKIZastanawiałeś się kiedyś nad udzielaniem korepetycji online? Może sam kiedyś z takiej pomocy korzystałeś lub korzystasz. To świetna praca dodatkowa w domu! Każdy z nas posiada jakieś umiejętności, których nie posiada ktoś inny. Może jesteś dobry w przedmiotach ścisłych albo znasz jakiś język obcy? Serwis Buki łączy specjalistów z wielu różnych dziedzin z osobami, które potrzebują korepetycji. Niezależnie od tego, czego chcesz uczyć, możesz zarejestrować się w serwisie Buki i sprawdzić jak to wszystko wygląda już teraz. Po założeniu profilu, zdobyciu pierwszego ucznia, wspólnie ustalicie sposób i terminy lekcji online i gotowe! To znakomicie prosty i wygodny sposób na zyskanie dodatkowych środków. Przede wszystkim też nie wymaga od Ciebie wychodzenia z domu, czyli jest bardzo bezpieczny!

Sprzedaż internetowaSpędzając więcej czasu w domu niż zazwyczaj, masz okazję wykorzystać to w celu zarobienia dodatkowych pieniędzy. Praca w domu nie musi być nudna! Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu i wybierz przedmioty, sprzęty i ubrania, których nie używasz, nie są Ci potrzebne, lub które okazały się nietrafionym prezentem, a nigdy nie miałeś czasu się nimi zająć. Może Twoje dzieci wyrosły już z części ubrań? Może nie korzystasz już ze starego odkurzacza, bo kupiłeś sobie nowy odkurzacz bezprzewodowy? W każdym domu znajdziemy coś, czego żaden z domowników nie używa i po prostu leży i marnuje się, a ktoś inny zrobiłby z tej rzeczy użytek. Zebrane przedmioty możesz wystawić na sprzedaż w serwisach typu allegro, gratka, olx lub w mediach społecznościowych, np. na Facebooku.

FreelancingSłyszałeś kiedyś o serwisach freelancingowych, gdzie pracodawcy umieszczają zlecenia, a następnie freelancerzy podejmują się ich wykonania? Wszystko funkcjonuje w 100% online. To świetna dodatkowa praca w domu! Jak wygląda to w praktyce? Załóżmy, że znasz język angielsku w stopniu zaawansowanym, co pozwoli Ci na napisanie artykułu po angielsku lub przetłumaczenie tekstu z angielskiego na polski. W serwisach freelancingowych przeszukujesz oferty pracy online, aplikujesz o przyznanie Ci zlecenia, a następnie je wykonujesz i otrzymujesz zapłatę. Często konkurujesz z dużą ilością innych specjalistów, więc uzyskanie projektu nie zawsze jest proste, ale z pewnością upór i cierpliwość popłaca. Jedne z najpopularniejszych serwisów freelancingowych to upwork, freelancer, fiverr, peopleperhour. Załóż konto w którymś z nich lub najlepiej we wszystkich i próbuj swoich sił. Praca z domu jest nie tylko bezpieczna, ale i wygodna, więc nie czekaj, wykorzystuj swoje umiejętności! Może jesteś programistą, grafikiem lub specem od marketingu? W każdej z tych dziedzin z pewnością możesz znaleźć zatrudnienie online.