bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2925

Mimo tego, że był kompletnie pijany, pojechał po alkohol

Dzięki obywatelskiej postawie świadków mundurowi zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który pijany przyjechał do sklepu spożywczego po alkohol. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał ponad promil alkoholu we krwi. Mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata w więzieniu, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

pijany mężczyzna, zatrzymanie, policja, wot
Mimo tego, że był kompletnie pijany - pojechał po alkohol · fot. Daniel/Bielskie Drogi


We wtorek późnym popołudniem do jednego ze sklepów spożywczych przy ulicy Szczyrkowskiej w Bystrej przyjechał osobową mazdą mężczyzna. Zaparkował na środku podjazdu sąsiadującej ze sklepem firmy i poszedł na zakupy. Kiedy jeden z pracowników przedsiębiorstwa poprosił go o przepakowanie pojazdu, mężczyzna zaczął się awanturować. Był wyraźnie pod wpływem alkoholu, dlatego pracownik firmy zamknął za nim bramę, aby nie mógł wyjechać i wezwał patrol policji. Po chwili na miejsce przyjechał patrol z bielskiej drogówki z żołnierzem WOT w składzie. Kierowca próbował jeszcze pieszej ucieczki, ale zdążył dobiec jedynie do ogrodzenia, ponieważ mundurowi szybko i sprawnie zatrzymali krewkiego kierowcę. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad jeden promil alkoholu. Mundurowi nie mogli zatrzymać mu prawa jazdy, ponieważ mężczyzna nigdy go nie posiadał...

Za jazdę w stanie nietrzeźwości 43-latkowi grożą 2 lata więzienia, wysoka grzywna i długoletni zakaz prowadzenia pojazdów.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.