Prezydent Klimaszewski podziękował pracownikom pomocy społecznej
Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski podziękował w specjalnym liście pracownikom placówek pomocy społecznej, które działają w Bielsku-Białej. - Trudno w kilku słowach wyrazić wdzięczność za Waszą codzienną, tytaniczną pracę - podkreślił samorządowiec.
- Trudno w kilku słowach wyrazić wdzięczność za Waszą codzienną, tytaniczną pracę, za Waszą sumienność, za ogromne serca. Chciałbym jednak, żebyście wiedzieli, że jesteście doceniani, że Wasz wysiłek jest zauważany. Razem z wszystkimi bielszczanami - dziękujemy! - napisał prezydent na swoim profilu na Facebooku. Całą treść listu publikujemy poniżej.
List prezydenta Jarosława Klimaszewskiego do pracowników bielskiej Pomocy Społecznej · fot. https://www.facebook.com/jaroslawklimaszewski.bb
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.