bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3754

Jak wyglądała Wielkanoc na bielskich drogach?

Świąteczny, długi weekend za nami. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i przestrzeganiem nowych przepisów porządkowych czuwali bielscy policjanci. Wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu się spowodowały, że na drogach ruch był zdecydowanie mniejszy, co przełożyło się na liczbę zdarzeń drogowych. Doszło do jednego wypadku drogowego, w którym ranna została jedna osoba, 12 kolizji drogowych. Stróże prawa zatrzymali 5 kierujących jadących na podwójnym gazie.

policja, wielkanoc, kontrola drogowa
Jak wyglądała Wielkanoc na bielskich drogach? · fot. KMP Bielsko-Biała


Od wielkanocnego piątku do poniedziałku na bielskich drogach doszło do 13 zdarzeń drogowych, w których ranna została 1 osoba. Odnotowano 1 wypadek i 12 kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. To wynik przede wszystkim tego, że mieszkańcy Bielska-Białej i powiatu bielskiego wykazali się dyscypliną i w tych dniach w zdecydowanej większości pozostali w domach. W czasie świąt bielscy policjanci interweniowali blisko 150 razy w związku z naruszeniem przepisów porządkowych wprowadzonych w celu przeciwdziałania epidemii. W większości podejmowanych przez stróży prawa interwencjach, bo w ponad stu przypadkach wystarczające okazały się pouczenia.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.