bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4187

Eaton uruchomił 80 tysięcy złotych na sprzęt dla medyków

Firma Eaton Automotive Systems Sp. Z o.o., zajmująca się produkcją zaworów do silników samochodowych, na bielskim rynku znana jest z szerokich działań prowadzonych na rzecz pomocy charytatywnej dla lokalnej społeczności. W sytuacji pandemii firma uruchomiła środki, dzięki którym zakupiono sprzęt dla medyków z Bielska-Białej.

Eaton uruchomił 80 tysięcy złotych na sprzęt dla medyków
Eaton uruchomił 80 tysięcy złotych na sprzęt dla medyków · fot. Eaton Automotives


Eaton Automotives uruchomiło prawie 80 tysięcy złotych na pomoc w zakupie sprzętu i środków ochrony osobistej dla szpitali i instytucji, takich jak Szpital Wojewódzki, Szpital Ogólny, Pogotowie Ratunkowe w Bielsku-Białej, Szpital w Cieszynie, Szpital Wojewódzki w Tychach oraz bielski Ośrodek Interwencji Kryzysowej.

Eaton uruchomił 80 tysięcy złotych na sprzęt dla medyków
Eaton uruchomił 80 tysięcy złotych na sprzęt dla medyków · fot. Eaton Automotives


Dodatkowo firma rozpoczęła produkcje przyłbic - przekazała już 60 sztuk Bielskiemu Pogotowiu Ratunkowemu, Szpitalowi Ogólnemu, Szpitalowi Wojewódzkiemu ,Polsko-Amerykańskiej Klinice Serca oraz Ośrodkowi Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej, które wyprodukowała sami na drukarkach 3D, których produkcje przekształciła na potrzeby sytuacji.

- W obecnym czasie oczekujemy na materiał i produkcja przyłbic rozpocznie się ponownie zasilając bielskie placówki. Zaangażowanie naszych pracowników w pomoc jest ogromne za co jesteśmy szalenie wdzięczni jako firma ale i osobiście jako odpowiedzialni za wspólne dobro obywatele - powiedziała nam Katarzyna Grygiel z Eaton Automotives i dodaje: - Chcielibyśmy, by w akcji uczestniczyło jak najwięcej lokalnych firm - bo przecież siła tkwi w całej grupie.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.