bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 6328

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła Sławek Orzechowski

Prezentujemy pierwszą fotografię w ramach naszego nowego cyklu #Pocztówka z Bielska. Na czym polega zabawa przeczytacie w informacji pod pocztówką, a tymczasem zobaczcie jak pięknie wygląda nasze miasto z lotu ptaka.

Prezentujemy pierwszą fotkę z cyklu #PocztowkazBielska autorstwa @slorzechowski. Zdjęcie z lotu ptaka przedstawia m.in Zamek Sułkowskich, Katedrę i Rynek. Prawda, że pięknie!


PocztowkazBielska,bielskobiała,bielsko,rynekbielsko,starówkabielsko,zamekbielsko,ilovebb,fotodnia
fot. Sławek Orzechowski
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.