bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3039

Volvo Auto-Boss wsparło bielskich medyków

Do akcji pomocy bielskim medykom włączają się kolejne lokalne firmy. Tym razem z branży motoryzacyjnej. Volvo Auto-Boss przekazało bielskim szpitalom dziesięć tysięcy maseczek ochronnych. Natomiast dla Bielskiego oraz Chorzowskiego Pogotowia Ratunkowego firma przekazała dodatkowo foliowe pokrowce ochronne na siedzenia ambulansów

Maseczki trafiły do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, Beskidzkiego Centrum Onkologii im. Jana Pawła II, Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie, Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej, Bielskiego Pogotowia Ratunkowego, Stacji Pogotowia Ratunkowego w Chorzowie - Pracownicy oraz do apteki ,,Agaty'' w Straconce.

- Ten gest z naszej strony jest wyrazem wsparcia oraz naszej wdzięczności za gotowość do niesienia pomocy chorym, bez względu na ryzyko, zmęczenie i inne trudności - powiedzieli przedstawiciele salonu samochodowego.

Loading...


Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.