bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5882

Policjanci poszukują sprawcy napaści na kobietę

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy napaści na kobietę. Podejrzewany mężczyzna zaatakował idącą ulicą kobietę, a następnie używając przemocy, usiłował zmusić ją do obcowania płciowego oraz dokonał na niej rozboju kradnąc telefon komórkowy. Publikujemy wizerunek utrwalony przez monitoring miejski, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policjanci poszukują sprawców napaści na kobietę
Policjanci poszukują sprawców napaści na kobietę · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło w dniu 7 marca 2020 roku, ok. godziny 1.10 w nocy, w Bielsku-Białej, w rejonie ulicy Piastowskiej. Idącą ulicą kobietę zaatakował mężczyzna, a następnie używając przemocy usiłował zmusić ją do obcowania płciowego, lecz zamierzonego celu dzięki jej oporowi nie osiągnął. Używając wobec niej w ten sposób przemocy dokonał na niej rozboju kradnąc telefon komórkowy i zbiegł.

Rysopis sprawcy: Wiek z wyglądu ok. 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne. Ubrany był w kurtkę zimową koloru ciemnego, ciemne spodnie i buty sportowe koloru ciemnego, których część podeszwy miała jasny kolor.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny na opublikowanym nagraniu, o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 03 00 lub numer tel. KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.