bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2020
  • 10 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 10582

Pożar serwisu komputerowego na osiedlu Karpackim. Było groźnie!

W czwartek, 9 kwietnia około godziny 20:35 doszło do pożaru na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej. Przy ulicy Filomatów płomienie pojawiły się w serwisie komputerowym. Sytuacja była wyjątkowo groźna, bo wewnątrz znajdowała się butla z gazem.

Pożar serwisu komputerowego przy ul. Filomatów w Bielsku-Białej - 9.04.2020 · fot. sid / bielsko.info + nadesłane przez czytelników


Początkowo nic nie wskazywało, że sytuacja jest poważna. Pożar został zauważony przez przechodniów, których zaniepokoił niewielki dym wydobywający się spod dachu obiektu. W momencie, gdy strażacy dojechali na miejsce sytuacja zaczęła się pogarszać z każdą minutą. Wewnątrz panowało duże zadymienie. Do strażaków dotarła informacja, że wewnątrz znajduje się butla z gazem.

Pożar został wykryty m. in. przez system monitoringu. Na miejsce po chwili dotarł właściciel i grupa interwencyjna firmy ochroniarskiej. Płomienie zostały opanowane w kilka minut. Dogaszanie trwało blisko godzinę. Przyczynę pożaru będzie ustalać policja.

Ulica Filomatów była nieprzejezdna do godziny 23:00.

Loading...

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.