bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3966

Bielska kultura na czas epidemii przenosi się do sieci

Drodzy mieszkańcy, miłośnicy sztuki! Dzieci, rodzice i dziadkowie. Specjalnie dla was nasze miejskie instytucje kultury zamienią sztukę bezpośrednią na multimedialną.

I tak na stronach w Galerii Bielskiej BWA można spotkać się wirtualnie z twórcami, przypomnieć sobie wernisaże, a także podziwiać w zakładce Kolekcja, czyli zbiory własne wybitne dzieła artystów z całej Polski. Natomiast aktorzy bielskich teatrów na stronach facebookowych czytają dla was dzieła znane bardziej lub mniej, nagrywają pogodne scenki lub… zobaczcie sami.

Na stronie Bielskiego Centrum Kultury można oglądać niezapomniane koncerty i poczuć czar artystycznych wspomnień. Książnica Beskidzka oprócz innych propozycji przygotowała gratkę dla przyszłych poetów, autorów książek, bajek, eseistów... ogłaszając konkurs na własne wydawnictwo, a także konkurs Zainspiruj nas. Miejski Dom Kultury i jego filie zapraszają na zajęcia w sieci - można malować, rysować, śpiewać, tańczyć i na wiele innych sposobów rozwijać swoje rozliczne talenty. To wszystko jest dostępne dla 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Bielskie instytucje kultury są dla państwa zawsze otwarte - nawet wtedy, gdy ich drzwi muszą pozostać zamknięte.

Zapraszamy wszystkich.

www.bck.bielsko.pl, www.teatr.bielsko.pl, www.banialuka.pl, www.mdk.bielsko.pl, www.galeriabielska.pl, www.ksiaznica.bielsko.pl

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.