Wiadomości

  • 31 marca 2020
  • wyświetleń: 7074

Bielski SUEZ odbierze od mieszkańców odpady zielone

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, w kwietniu i w maju Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej organizuje akcję odbioru dodatkowych (ponad limit) worków z odpadami zielonymi. W ramach akcji z posesji zamieszkałych będą odebrane po dwa dodatkowe worki w każdym z tych miesięcy.

Odbiór dodatkowych worków odbędzie się w terminach już ustalonych w harmonogramie odbioru odpadów zielonych. Dodatkowych worków na akcję nie dostarcza SUEZ Bielsko-Biała S.A., odpady należy wystawić we własnych workach o pojemności nie większej niż 120 l (najlepiej koloru brązowego lub półprzeźroczystych). Worki powinny być zawiązane.

W kwietniu 2020 r. można wystawić maksymalnie 3 worki z odpadami zielonymi (w tym jeden dostarczony przez SUEZ Bielsko-Biała S.A. i dwa dodatkowe własne).
W maju 2020 r. można wystawić maksymalnie 3 worki z odpadami zielonymi (w tym jeden dostarczony przez SUEZ Bielsko-Biała S.A. i dwa dodatkowe własne).
W czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku, tak jak do tej pory, obowiązuje limit 1 worka na miesiąc (worki dostarczone przez SUEZ Bielsko-Biała S.A.)
W listopadzie wzorem lat ubiegłych można w ramach akcji LIŚĆ jednorazowo wystawić 4 worki z odpadami zielonymi (własne worki).

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.