bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 czerwca 2012
  • 16 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2689

Akcja adopcyjna w Gemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W sobotę 16 czerwca w godz. od 14.00 do 18.00 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park odbędzie się kolejne spotkanie adopcyjne współorganizowane przez Fundację Zmieńmy Los, która w porozumieniu z okolicznymi Schroniskami dla Bezdomnych Zwierząt szuka dobrych domów i kochających opiekunów dla samotnych zwierzaków.

akcja adopcyjna w Gemini
Akcja adopcyjna w Gemini


Przybyli na spotkanie będą mogli zaprzyjaźnić się ze znajdującymi się pod opieką Fundacji Zmieńmy Los bezdomnymi kotami i psami, jak też porozmawiać z ich opiekunami o akcji, a następnie podjąć decyzję o tym, czy mogą, czy potrafią, czy rzeczywiście chcą włączyć do swojej rodziny zwierzaka. Z myślą o najmłodszych zaplanowano wiele atrakcji: malowanie twarzy oraz konkursy plastyczne.

Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt i tych, którzy myślą o włączeniu do rodziny psa czy kota. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy oraz darów na rzecz zwierząt. Mile widziane są: karma, koce, obroże, miski.

adv / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj