bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 marca 2020
  • 2 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5908

Zmiany organizacji ruchu na ulicach Żywieckiej i Cieszyńskiej

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o kolejnych zmianach organizacji ruchu w związku z remontami ważnych dróg w Bielsku-Białej. Zmiany dotyczą ulic Żywieckiej oraz Cieszyńskiej.

MZD informuje, że 30 marca 2020 r. na czas przebudowy ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na zamknięciu dwóch pasów ruchu w kierunku Żywca na odcinku od ul. Ignacego Krasickiego do wjazdu do firmy Prefabed wraz z wlotem i wylotem ul. gen. Bora-Komorowskiego. Zamknięcie nie będzie dotyczyło pojazdów MZK. Na czas realizacji robót drogowych sygnalizacja świetlna będzie działała w trybie pulsacyjnym. Objazd w obu kierunkach pomiędzy ulicami Żywiecką a gen. Bora-Komorowskiego zostanie poprowadzony ulicami Straconki i Leszczyńska lub alternatywnie ulicami ks. Józefa Poniatowskiego i Leszczyńską. Powyższe utrudnienia potrwają do 2 kwietnia 2020 r. i będą związane z wykonaniem ostatniej warstwy asfaltowej nawierzchni.

31 marca 2020 r. na czas przebudowy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej na odcinku od skrzyżowania z ul. Jaworzańską do skrzyżowania z ul. Tadeusza Regera zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na zamknięciu wskazanego odcinka. Objazd poprowadzony będzie dwukierunkowo ul. Tadeusza Regera i ul. Twórczą (nowy przebieg). Dojazd do sklepów przy ul. Cieszyńskiej zostanie zachowany. Osygnalizowane będzie również istniejące przejście przez ul. Tadeusza Regera. Ruch autobusów będzie odbywał się objazdem z przystankiem na ul. Twórczej (nowy przebieg), natomiast ruch pieszych będzie poprowadzony istniejącymi wybudowanymi chodnikami wzdłuż ul. Tadeusza Regera i ul. Twórczej.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.