bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 marca 2020
  • wyświetleń: 8501

Zostańcie w domu z bajkami Studia Filmow Rysunkowych!

Studio Filmów Rysunkowych przyłączyło się do kampanii promującej odpowiedzialne zachowania w czasie zdarzenia COVID-19 (#zostańwdomu) i przygotowało specjalną ofertę online nie tylko dla najmłodszych widzów.

Zdecydowana większość kultowych bajek trafiła na kanał SFR na Youtube. Można do woli oglądać przygody Bolka i Lolka, Reksia, Pampaliniego, Klipera czy Baltazara Gąbki! Są takie przeboje jak "Wielka podróż Bolka i Lolka" czy "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie". Link do kanału dostępny jest TUTAJ.

Studio przygotowało ofertę edukacyjną dla najmłodszych i uruchomiło dwa cykle o animacji. W ramach "Tajemnic animacji" Roman Baran, grafik komputerowy Studia i czołowy przewodnik wycieczek SFR, zdradza tajniki sztuki, dzięki której powstają filmy rysunkowe.W ramach drugiego cyklu "Rysowanie na ekranie" najmłodsi widzowie mogą podglądać jak pracują rysownicy bielskiej wytwórni. Andrzej Czaderna, główny animator SFR, w pierwszej serii pokazuje jak rysować popularne zwierzęta gospodarstwa domowego.Jednocześnie wytwórnia na swoim fanpage'u na Facebooku przeprowadza całą serię bajkowych konkursów z nagrodami.

SFR na czas epidemii koronawirusa zmieniło czołówkę swojej strony internetowej. Tam można zobaczyć większość aktywności, które proponuje wytwórnia.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

BM / bielsko.info, źródło: SFR w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.