Wiadomości

  • 27 marca 2020
  • 28 marca 2020
  • wyświetleń: 28465

[ZDJĘCIA] W Bielsku-Białej powstaje nowa restauracja McDonald’s

Od przeszło tygodnia wzdłuż ulicy Niepodległości w Bielsku-Białej, prowadzone są intensywne prace ziemne. Działka w pobliżu stacji Shell pełna jest ciężkiego sprzętu. Pracownicy nie zdradzają szczegółów i twierdzą, że na ten moment tylko wyrównują działkę.

Przy ul. Niepodległości w Bielsku-Białej powstaje restauracja McDonald’s - 27.03.2020 · fot. Spójrz z góry - usługi dronem


Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł serwis Bielskie Drogi wynika, że na terenie za stacją paliw Shell powstanie restauracja szybkiej obsługi amerykańskiej sieci McDonald’s. Niewykluczone, że tuż obok powstanie supermarket średniej powierzchni. Także nieoficjalnie mówi się, że będzie to sklep sieci Netto. Jeden taki obiekt już znajduje się w bielskich Komorowicach przy ul. Daszyńskiego.

Choć do tego momentu wszystko owiane było rąbkiem tajemnicy, to wiemy, iż inwestor uzyskał już wszystkie niezbędne zgody i pozwolenia, a otwarcie obiektów planowane jest jeszcze w tym roku.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl, Spójrz z góry - usługi dronem

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.